Bu da Oldu! Ben Materyal Mi Paylaştım Az Önce? :)

2011-08-23 22:04:00

"Just Dance Yılmadı ama Yazı Ekleyen Yok"un açılış gecesine hoşgeldiniz. Ben sunucunuz Saygıyagerekyok Jenn. Bugün size "Just Dance kapanmadı sadece ortaklarını kaybetti." yaftası ödülünü ve hemen ardından "Ben hala burdayım." ayakları ödülünü takdim edeceğim. Ve işte ödüllerin sahibi... Jenn...! :D Ne sürpriz oldu di mi? 

Abi blogun son en az son 20 yazısı gidiyorum, gitmiyorum, kapanmadı, yılmadım vb. kelimeleri içeriyor. Biliyorum ben de böyle başladım ama böyle devam etmiyorum, merak etmeyin. Bıktım bu yazılardan cidden ... Gittiysen git ne gerek var fazlasına di mi? Her neyse...

Eee blog başıboş kalmış değil mi? Zor durumlar ilginç çözümler getiriyor. Grafik blogundan her ne kadar sıkılmış olanlar olsa da JD bir grafik blogu ve öyle kalmalı bence. Bu yüzden zor duruma bir çareyi de ben getirip size Deviantart'da bulduğum bazı materyalleri paylaşıyorum.

--- Not: İnanın yakın bu kıyamet.

Resimlerin üzerine tıklayarak paketleri indirebilirsiniz.

 

Bu kadar yeter şimdilik sanırım. Hala şoku atlatamadım abi. :D Sizin için az biliyorum ama bu benim için çooo..k fazla oldu, inanın. :D

Bu arada şablon da geçici. Kodda sorun vardı, yazılar görünmüyordu. Benim şablon konusundaki beceriksizliğimi bilirsiniz o yüzden ben de yeni sezon gelene kadar bu şablonu koymaya karar verdim.

0
0
0
Yorum Yaz