Fak of eski ortaklarım yeaa. -SILA-

2011-08-24 00:28:00

Hello evrııbaddiiiyz. Özlemişsiniz sanırım beni. Beni benniiii ?! Sılacığınızı tabii ki. 

Şaşırdınız değil mi ?

Hiç bir yere gitmedim. Evet sıkıldım, bu doğru. Bilgisayarım sıyırdı falan. 

Tamam tamam. kabul ediyorum. Sanal alemden koptum. Arkadaşlarıma daha fazla zaman ayırmaya başladım. Ve insan gerçek dünyanın tatlı yanını görünce bu dünya çok sıkıcı geliyor inanın bana.

Tamam uzatmayacağım. Asıl istediğiniz cevabı vereceğim size. Hiç bir yere gitmiyorum, aslında hep buradaydım ve olanları hep dışarıdan seyrettim. 

Bu arada bloga sıçan eski ortaklarımada sevgiler (!) .  Bundan sonra canım dediğim blogumu birine emanet ederken 30 kez düşüneceğim doğrusu. Zora geldin mi başka blog açıp bide utanmadan burada reklamını yapan zeki ortağım, Bide size "akıllısınız mı ?" diye çarpık bir Türkçe ile yazı yazmışsın kutluyorum  (!)

Sen blogla ilgilenme ama ortağım ortağım diye böbürlen, gereksiz yazılarla gündemi meşgul et sonra bloga sıçınca kendine başka blog açıp siktir git  ! . Bu yakışır abi sana zaten. 

En çok güldüğümde ne biliyor musunuz? Blog çok umrundaymış gibi yazı yazması. Sen bloga sıçıp bırak, sonra "ben gittim ortaklık teklifleri yaaaaağmıış" diye burda sitem et. O teklif atan arkadaşlar senden daha fazla düşünüyor bu blogu eeeey Müslümaaan ! Sen gittin diye blog bittimi ey zekâriyaaat ! 

Sıla burada evelallah ! Daha ölmedik (!)

Şifreyide değiştim artık öyle saçma yazılara maruz kalmayacaksınız, elin çocuğunun elinde blog oyuncak olmuş yahu. Tövbe tövbeee. 

Kısacası buradayım. yeni bir sezon hazırlıyorum,  çok güzel geleceğim. 

Yanımda olan herkesede teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum. 

JD kaldığı yerden devam edecek. 

NOT: Ortaklık isteklerinizi, tekliflerinizi Ex ortağım (kendisi çok zekidir) onayladığı, kafasına göre sildiği için falan değerlendiremiyorum. Ortaklık tekliflerinizi , önerilerinizi , hatta selam bile demek istiyorsanız ekleyin şekerim:

bad_life_goth@hotmail.com

DİPNOT: Eda ve Simge cicişler benden uzak durun, hatta daha karşıma dahi çıkmayın kalbinizi kırabilirim !  Benden uzak Allah'a yakın olun haaaydi baaay.

YERİNDİBİNOT: DENİZ CANDIR, ATASEL AŞKTIR. BENİM TEKMECİLERİM SİMGE VE EDADIR. (uyağıda çok güzel yaparım :D )

SILA

 

0
0
0
Yorum Yaz