Konuşma sırası bende mi?

2011-08-25 11:45:00

4856414242_bc29b7e0e5_large

Evet yine ben, uzun uzun yazı yazan ama şablon değişemeyen sıla. Mausemin ortası bozuk. Zaten benim babam hep bi donanım aracını bozar beyler. Mesela Kılavyeyi ters çevirip , arkasını yumruklayarak içini temizler, mauseyi fırlatarak pinpon oynar, kısacası yakında monitöre yapacaklarından korkuyorum (!) .

Sabahın 11:26'tısı. Real hayata dönelim..

Benim Büşra diye çok yakın bir arkadaşım var baba. Facebook'um ekli olan görmüştür profil resmimizi, yorumlaşmalarımızı falan. Biz bu Büşra denen kızla aynı mahallede oturuyoruz. Küçüklüğümüzden beri arkadaşız. Beraber büyüdük. Ama bana çok kötü tekmeyi bastı. Ayrıntıya girmeyeceğim özelde olan şeyler var.. 

Bide Ayşe diye bir kız var. Bu kızlada mahallede uzuuun süredir arkadaşız. Ama çok önceden küsmüştük. Daha yeni barıştık. Bu Ayşe hayatıma ne zaman girse arkadaşlarımla aramı kesinlikle bozar..Yine nedeni o. 

Ben bu sabah face'ye girmişim Büşra ile biz kesin bu gün barışırız gibi umutlar var içimde. Çünkü biz gerçek kardeşiz ya (!) Biz küsersek en fazla 2 saat küserdik hep. Bu sefer işin boyutları farklıymış ama. Beni Facebook'da engellemeye kadar gitmişde haberim yok ! Neyse Allah Yolunu açık etsin. Yeterince ağladım, ağlıyorum sanırım ? :) .

Real hayatımda kısacası "sikik" durumda.

Bu gün Büşra'nın bende kalan eşyalarını geri vereceğim. Umarım elim titremez veya gözlerim dolmaz. O seçimini yapmış diyemiyor ya bazen insan aynen öyle..

Gelin Birde Web'deki hayatıma bir göz atalım.

Ben blogumu emanet ediyorum. Güveniyorum. Canlarım diyorum.

Ama arkadaşlar sıkılınca burada Reklam yapıp gidiyorlar. 

Uzun uzun yazmakmı gerekir bunu?

Eda;

Bu güne kadar kendi bildiklerimi sana çok kez aktarmaya çalıştım, yardım ettim, birşey öğrettim. Sen her bana kazık attığında küçüğümdür , büyüklük bende kalsın dedim. AFFETTİM. Geri aldım.Ama sen hep fazlasını istedin. İstediğin özgürlüğüde vermedim değil ha ! İstediğini yap dedim. Sen yine fazlasını istedin..

Simge;

JD'ye geldiğinden beri çok değiştin. Ziyaretcileriminde tabiriyle G*tün kalktı ! Havalandın ! . Seni bunun yüzünden desteklemedim. Sana özel yazı yazmadım. Amenna. Sen hep yanımda oldun beni destekledin. Ama artık bu desteklemelerinden Art niyet duyuyorum. Kısacası blogcuda ün için olduğunu düşündüğüm birisin. Kabul Edelim... Ben Justdance SILA olmasaydım sen benimle, benliğim için arkadaşlık etmeyecektin. Neyse Eyvallah yolun açık olsun.

Atasel;

Sen en suçsuz bulduğum insansın kii, gitme nedenini anlayabiliyorum. Kızdığım şey çok farklı. Bunu anlayamıyorsun. İnan çok değerlisin. Benim için çok önemlisin. Gereksiz yere kalbini kırdıysam özür dilerim. Ama benide mazur gör ! 4 ortağım bir anda bırakıp gitti beni.  3'ü bir blogda buluştu. Ne düşünmemi bekliyorsunuz? 

Şu aralar gerek Real, gerek Web ortamında yıpranmış durumdayım. 

Beni mazur görün. TOPARLANMALIYIM. Belki kendime gelirsem herşeyi daha ayrıntılı yazabilirim.

-SILA-

 

0
0
0
Yorum Yaz