Pazartesi sendromuu + dertleşek kankaaa

2011-09-18 20:05:00
Pazartesi sendromuu + dertleşek kankaaa |  görsel 1

Herkese merhaba ben justdance'nin pek yazı eklemeyen ortağı Selin. evet sıla gerçekten özür dilerim . yazı ekleyemiyorum blog şablonuna geber geber geber tap öl bit oldum yani o derece bayıldım . en çok atasel ölmüştür diye düşünüyorum tam bir x-tina fanı :D . neyse konumuz bu değil canlar.

Bi kaç gündür epeyce canım sıkkın sizle paylaşiyim dedim real'de oturup adam akıllı konuşcağım güveneceğim kimse kalmamış durumda :/ .

şimdi bi kez daha iyi anlamış durumdayım insanın sevdiği kişinin kardeşinin sevmesi . tamam kötü bi cümle oldu yani şöyle Siz birisini seviyorsunuz deli gibi aşıksınız fakat o kardeşiniz dediğiiniz kişiye aşıkk ne güzel ama dimi :) . bende şuan onu yaşıyorum . kardeşimi silme aşamasına geldim ama :S .  öyle yani baya doluyum neyse yarın okullar açılıyo heyecan var mı heyecan ?

şahsen hiç yokk ama arkadaşlarımı o ortamı falan özlemişim yaniii :D . pek yazı ekleyemicem son senem 8.sınıfa geçtim ve seneye lise olucam puanlarım herkes gibi yüksek değil benim maalesef :/ . o yüzden g-tümü sıkıp çalışmam gerekiyo e biraz gayret etmem gerek anneler babalar bizim için var sonuçta. farkettimde bende kaptırmışım face falan derken baya yazmışım hee :D . ayrıca panpa kelimesinin anlamını yeni öğreniyorum o may gat ne diyormuşum ben yaa dedim bi an :O . kendimden utanıyorum tanrıııııım . neyse sakinim ben . pazartesi sendromundayız kankacıklarım . Bugünden sonra pek giremiyebilirim :/ . Sizi çok seviyorum ama vakit buldukça burda olucamm :) . Herkesi seviyoruuum <3 


xoxoxoxo <3

' selin.

 

0
0
0
Yorum Yaz